Proč se připojit k platformě Bapacho?

Bapacho je online prostředí připravené speciálně na míru pekařům, cukrářům a prodejcům čokolády. Na rozdíl od jiných webových aplikací neplatíte na Bapacho žádné poplatky za objednávky. Můžete tak na každé transakci ušetřit až 30%.

Je Bapacho opravdu zdarma?

Ano, kompletní základní verzi můžete používat zcela zdarma. Nabízí vám prezentaci a prodej vašich produktů online. Kromě toho budete mít přístup k vašemu osobnímu účtu, který vám umožní spravovat objednávky a přizpůsobit váš online obchod vašim momentálním potřebám.

Jak snadné je používat Bapacho?

Bapacho je navržené tak, aby jeho ovládání bylo intuitivní a tím pádem velmi snadné. Stačí 5 minut a můžete si otevřít váš vlastní online obchod. Pokud si budete přát, jsme tu pro vás a se vším vám pomůžeme. Neváhejte s využítím této nabídky, abyste i vy mohli poskytnout svým zákazníkům pohodlný přístup k vašim výrobkům.

Začněte prodávat online ještě dnes!

Uspokojte poptávku spotřebitelů po online nakupování

Bapacho vám nabízí snadný prodej vašich produktů online a vyzvednutí či doručení jako službu. Zdarma. Bapacho je iniciováno a sponzorováno společností Zeelandia. Zanechte své osobní údaje a obchodní zástupce vás bude brzy kontaktovat.

Přihlaste se dnes!

Co z toho máte?

  • Nabídněte a prodávejte své produkty online
  • Zdarma, žádné skryté náklady
  • Příjem online plateb
  • Nepřetržitá elektronická podpora Bapacho

Výhody pro vašeho zákazníka?

  • Možnost objednávat online
  • Jistota stále dostupnosti oblíbených produktů
  • Žádná čekací doba
  • Jedna aplikace pro objevování a nakupování

Pečeme s láskou.

Ano, mám zájem, pojďme otevřít můj online obchod!

Sdělte nám prosím své osobní údaje. Do 48 hodin vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který vám pomůže připojit se k aplikaci Bapacho a zodpoví vám případné dotazy.

Bapacho?„Bapacho znamená pečivo, dezerty a čokoláda."

Doručujeme na vaše přání čerstvý chléb, pečivo, dezerty či čokoládu až k vašim dveřím. Cílem naší platformy je zvýšit dostupnost místních, vysoce kvalitních produktů pomocí jednoduchého objednávkového systému a nabídnout možnost snadného vyzvednutí či doručení.

Nedělní příjemná snídaně v posteli? To je to, co nabízíme. Nebo je-li pro vás pohodlnější rychlé vyzvednutí, i tak jsme tu pro vás.

Jsme místní, transparentní a spojujeme se. Takže si všichni můžeme jednoduše užívat skvělé výrobky.

V zájmu optimalizace vaší zkušenosti s Bapacho používáme cookies. Přečtěte i naše prohlášení o ochraně osobních údajů, kde najdete více informací